• Zadzwoń do nas dzisiaj
  • Pracujemy
    Pn.-Pt.: 9.00 - 20.00
  • Napisz do nas
  • Znajdź nas
    ul. Maciejewskiego 3

Stomatolodzy dbają o to, by Centrum Stomatologii STADENT zapewniało swoim Pacjentom pełen zakres usług stomatologicznych na odpowiednim poziomie. Nie ma potrzeby szukać innych gabinetów, bo u nas znajdą Państwo lekarzy wszystkich specjalności. Na miejscu wykonujemy zdjęcia RTG nowoczesną metodą radiowizjografii, dzięki czemu dawka promieniowania jest 32 razy mniejsza niż w przypadku standardowego prześwietlenia, a zdjęcie widoczne jest natychmiast na monitorze komputera, więc Pacjent nie musi nawet schodzić z fotela.

Specjalizujemy się m.in. w stomatologii estetycznej, przywracając piękny uśmiech nawet przy bardzo trudnych warunkach wyjściowych. W swojej ofercie posiadamy implanty stomatologiczne, a także mosty i protezy. Pracujemy na najwyższej jakości materiałach, a prace protetyczne wykonuje dla nas renomowana pracownia techniki dentystycznej.

Oferujemy szeroką gamę zabiegów stomatologicznych, dzięki najnowocześniejszemu wyposażeniu.

Leczenie kanałowe przeprowadzamy między innymi z wykorzystaniem nowoczesnego mikrosilnika i endometru, służących do opracowywania kanałów zamiast narzędzi ręcznych, czyli tzw. igiełek.

W trudnych przypadkach wykonujemy leczenie kanałowe z mikroskopem zabiegowym nowej generacji. Pozwala to wyleczyć zęby wcześniej zakwalifikowane do usunięcia.

Kanały wypełniamy z wykorzystaniem najnowszej technologii: System B Obtura, pozwalającej na prawidłowe wypełnienie wszystkich kanałów, również dodatkowych, które w leczeniu standardowym zostały pominięte.

Po dłutowaniu ósemek i innych zabiegach chirurgicznych wykorzystujemy najnowszą technologię koagulacji elektrokauterem przyspieszającej okres gojenia ran pozabiegowych, co zwiększa komfort Pacjenta i pozwala na uzyskanie lepszego efektu estetycznego.

Za pomocą aparatu RVG wykonujemy cyfrowe zdjęcia zęba, od razu widoczne na monitorze.

Promieniowanie rentgenowskie jest zmniejszone o 90%.

Podczas wykonywania zdjęcia Pacjent nie musi przechodzić do innego pomieszczenia, nie musi nawet wstawać z fotela.

Dopełnieniem RVG jest cyfrowy pantomogram.

Mała dawka promieniowania z urządzenia Morita pozwala na zrobienie jednego zdjęcia wszystkich zębów dolnych i górnych.

Niezbędny przy planowaniu leczenia stomatologicznego.

Nieskazitelną sterylność narzędzi, jakimi się posługujemy uzyskujemy dzięki najnowocześniejszej generacji autoklawowi...

...oraz stosowaniu zgrzewarki do pakowania narzędzi w jednorazowe torebki, przez co narzędzia pozostają sterylne aż do momentu zabiegu, kiedy to rozpakowuje się je przy pacjencie

Dzięki kamerze wewnątrz ustnej nasi Pacjenci mają możliwość obejrzenia własnych zębów w dużym powiększeniu.

Przed wykonaniem znieczulenia używamy żelu, dzięki czemu jest ono bezbolesne.

Zapewniamy profesjonalne usuwanie osadu i kamienia nazębnego przy pomocy ultradźwięków oraz piaskarki (czyszczenie proszkiem pod ciśnieniem). Uzupełnieniem powyższych zabiegów jest fluoryzacja, czyli pokrycie każdego zęba ochronną warstwą fluoru

W trakcie zbiegów stomatologicznych nasi Pacjenci mogą oglądać filmy i słuchać muzyki.

Wyciski wykonujemy za pomocą dokładnych mas mieszanych przy użyciu specjalnego urządzenia Pentamixu

Nasi partnerzy

Nasza oferta

Stomatologia estetyczna

Najnowsze osiągnięcia stomatologii estetycznej pozwalają na leczenie i uzupełnianie ubytków w taki sposób, by wiernie naśladować naturę.

Odbudowa zębów po urazie, dzięki materiałom najnowszej generacji, pozwala na osiągnięcie efektu idealnego odwzorowania własnych zębów Pacjenta.

Leczenie kanałowe

Naszym Pacjentom oferujemy bezbolesne leczenie kanałowe pod mikroskopem podczas jednej wizyty.

Do tego odpowiednie jego powiększenie pod mikroskopem nawet do 25 razy sprawia, że jesteśmy w stanie uratować ząb, który wcześniej musiałby być przeznaczony do usunięcia.

Periodontologia

Zdrowe zęby to również zdrowe dziąsła i tkanki kości okołozębowych, dlatego w Centrum Stomatologii STADENT proponujemy Państwu zarówno skuteczne leczenie chorób przyzębia (np. parodontozy), jak też zabiegi pozwalające na zapobieganie tym schorzeniom.

Ortodoncja

Każdy może mieć piękne, proste zęby, niezależnie od wieku.

Nasi Pacjenci to przede wszystkim dzieci, u których wczesne wykrycie wad szkieletowych i wdrożenie odpowiedniego leczenia ortodontycznego pozwala skutecznie ukierunkować prawidłowy kierunek wzrostu zębów, a co za tym idzie, zapobiegać wadom zgryzu w przyszłości.

Protetyka

Wykonujemy cieniutkie licówki porcelanowe, dzięki którym nie trzeba szlifować zęba żeby zmienić jego kształt i kolor.

Zęby po leczeniu kanałowym wzmacniamy wkładami z włókna szklanego (bez metalu), na które przygotowujemy korony pełnoceramiczne, również bez metalu w systemie CAD/CAM, Procera.

Rentgen

Radiowizjografia to nowoczesna technologia w stomatologii pozwalająca zrobić zdjęcie RTG cyfrowe, a nie na kliszy.

Zdjęcie można powiększyć i zobaczyć je w różnych perspektywach, co pozwala na dokładniejszą diagnozę, a tym samym zwiększa powodzenie przyszłego leczenia.

Chirurgia stomatologiczna

Nasi chirurdzy stomatolodzy starają się, aby ząb usuwać jedynie w ostateczności tzn., gdy niemożliwe jest już jego uratowanie, bądź wówczas, gdy jest to lepsze rozwiązanie z punktu widzenia zdrowia i komfortu Pacjenta.

Doświadczeni lekarze przeprowadzają m.in. zabiegi dłutowania zatrzymanych ósemek oraz zabiegi resekcji.

Stomatologia dziecięca

Do naszego Centrum Stomatologii zapraszamy również najmłodszych Pacjentów.

Dzięki miłej i przyjaznej atmosferze z pewnością uda się oswoić lęk dziecka przed wizytą u dentysty. Jeśli pojawi się potrzeba wyleczenia ubytków, nasi stomatolodzy dołożą wszelkich starań, by było ono bezbolesne i bezstresowe.

Implanty

nowe rozwiązania

W Centrum Stomatologii STADENT oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania protetyczne,
a także implanty renomowanej firmy
Biomet 3i.

Dowiedz sie wiecej

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy stomatologa, prosimy o kontakt.

Prosimy o wcześniejsze umawianie wizyt.

Formularz kontaktowy

RODO:

ul. Maciejewskiego 3
03-187 Warszawa

Pracujemy w godzinach


PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK
9.00 - 20.00


Zadzwoń, aby umówić się na wizytę:

Znajdź nas